Голос-Інфо

A+ A A-

3D-принтер для друку зброї вже надійшов у продаж

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Американська компанія Defense Distributed розпочала продаж настільного 3D-принтера Ghost Gunner 2, який може друкувати пістолети. Його створив юрист і винахідник Коді Вілсон, котрий раніше створив на 3D-принтері перший у світі робочий взірець пластикового однозарядного пістолета The Liberator.

Новий пристрій п. Вілсона призначений «кинути виклик самій суті контролю над вогнепальною зброєю». «Цей верстат принижує владу, яка хоче принизити нас», — заявив винахідник, котрий виступає за право американців виробляти, зберігати, носити та використовувати вогнепальну зброю.

 

За словами розробників, Ghost Gunner 2 може використовуватися для виробництва нижніх приймачів для гвинтівок AR-15 і AR-308, а також рамок пістолетів M1911. За наявності електронних креслень власник Ghost Gunner 2 може виготовити більшість деталей зброї, за винятком пружин і стовбурів.
Верстат Ghost Gunner 2 оцінюється в 1675 USD, а заготовки для зброї — приблизно по 100 USD кожна. Креслення зброї у форматі *.dd викладені у вільний доступ.

Зазначається, що громадяни США мають право самостійно виготовляти вогнепальну зброю, але не можуть передавати її іншим особам. При цьому у продажу є майже всі компоненти пістолетів, крім рамок, на які наноситься серійний номер і які необхідно реєструвати.

Джерело: meest-online

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.