Калушан на два місяці звільнили від сплати послуг з водовідведення

Суспільство

Керівництво ТОВ “Карпатнафтохім” вирішило впродовж двох місяців не нараховувати Калушу плату за очищення стоків міста. Але за умови, що комунальне підприємство “Водотеплосервіс” не буде нараховувати плати за водовідведення всім споживачам Калуша.

Про це пише сайт kalushnews.city.

У погодженому цими підприємствами і Калуською міською радою протоколі з питань співробітництва влада міста зобов’язалася винести на розгляд сесії міської ради, яка має відбутися 26 березня, питання про тимчасове звільнення населення міста від сплати КП “Водотеплосервіс” послуг з водовідведення.

Ігор Яковина, директор КП “Водотеплосервіс”, поінформував, що “Карпатнафтохім” пропонує за очищення стоків не нараховувати підприємству 2,5 мільйони гривень за березень і квітень. Але у такому випадку міська рада повинна додати “Водотеплосервісу” 1,9 мільйона гривень для компенсації витрат підприємства, наприклад, для роботи аварійних бригад, на пальне для транспорту тощо. Після обговорення питання депутати міської ради підтримали таку пропозицію.

Тож за березень і квітень усім споживачам міста, а це не тільки фізичні особи, а й підприємства та установи, плату за водовідведення нараховувати не будуть.