Міська рада запрошує молодих франківців відвідати Європарламент

Суспільство
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради запрошує  молодь міста: студентів, представників громадських організацій та активістів віком від 18 до 25 років, до участі у пізнавальній поїздці до Страсбурга (Франція).

Головна мета поїздки – візит до Європарламенту та участь молодих делегатів у черговому пленарному засіданні ПАРЄ, йдеться на сайті МВК ІФ, повідомляє Репортер.

Крім того, закордонна поїздка передбачатиме відвідання міст-лауреатів Призу Європи: Люблін та Ченстохов у Польщі, Нюрнберг та Дрезден у Німеччині. В рамках візиту молодь матиме можливість зустрітися з представниками дипломатичних місій України за кордоном, представниками самоврядування та молодіжних організацій, поспілкуватися з ровесниками та поділитися досвідом у сфері міжнародної співпраці.

Щоб долучитись до поїздки необхідно:

–     заповнити анкету учасника

–     підготувати мотиваційний лист

–     подати рекомендаційний лист

Документи слід надіслати до 10 лютого 2020 року на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради: uzzt@mvk.if.ua. За додатковою інформацією прохання звертатись за номером телефону +380342552065.

Основним критерієм для відбору учасника поїздки є вільне володіння англійською мовою та досвід участі в міських євроінтеграційних заходах.

Нагадаємо: 28 вересня 2018 року  місто Івано-Франківськ було удостоєне найвищої нагороди Парламентської Асамблеї Ради Європи – Призу Європи.  Дана подія для Івано-Франківська стала знаковою та назавжди увійшла в історію нашого міста. Це є безумовним визнанням того, що наше місто органічно сприймається європейською спільнотою за своїм виглядом, прогресивною стратегією розвитку і сповідуванням європейських цінностей.

Ця нагорода є спільним досягненням і результатом діяльності громади міста на шляху до  європейської єдності.

Як відомо, Приз складається з пам’ятної нагороди, медалі, диплому та можливості здійснити пізнавальну поїздку для молодих людей обраними містами Європи, що є лауреатами найвищої нагороди ПАРЄ – Призу Європи.