На Прикарпатті приватне підприємство заплатило майже 800 тисяч гривень штрафу за порушення в будівництві

Суспільство

Управлінням з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради було проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності на об’єкті будівництва «Багатоквартирний житловий будинок» на вул. Гетьмана Мазепи, 144, у місті Івано-Франківську.

Про це повідомило Управління з питань держархбудконтролю виконкому Івано-Франківської міськради.

Під час проведення позапланової перевірки встановлено, що приватне підприємство «Прикарпаття і К» виконує будівельні роботи з влаштування фундаменту під  багатоквартирний житловий будинок на вул. Гетьмана Мазепи, 144; кадастровий номер земельної ділянки 2610100000:24:002:0111; без отриманого дозволу на виконання будівельних робіт, чим порушено пункт 3 частини першої статті 34, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

За результатами проведеної позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил, складено акт, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, протокол про адміністративне правопорушення та видано припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого абз.2 п.4 ч.3 ст.2 Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» та накладено штрафні санкції на суму 777 740 гривень.