Прикарпаття отримало допомогу від митрополита УГКЦ (ФОТО)

Суспільство

У вівторок, 30 червня, владика Володимир Війтишин спільно з синкелом соціального служіння та директором БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Володимиром Чорнієм відвідали найбільш постраждалі сім‘ї від повені у місті Галич.


Про це повідомляє Архієпархія УГКЦ.

У робочому візиті взяли також участь душпастирі Галицького протопресвітеріату та представники органів місцевого самоврядування. Під час відвідин Митрополит Володимир передав потребуючим особам засоби гігієни та продуктові набори першої необхідності.

«Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ докладе всіх можливих зусиль, щоби допомогти найбільш потребуючим особам від паводкової стихїї на теренах усього Прикарпаття. Ми молимося за вас, разом із нашим Блаженнішим Святославом та Папою Франциском, але також хочемо допомогти вам найнеобхіднішими засобами», – наголосив Митрополит Володимир.

В свою чергу о. Ігор Броновський, протопресвітер Галицький, поділився історією, яка трапилася нещодавно, коли одна старенька жінка, котра потерпіла від повені, отримавши блок питної води від парафіяльної спільноти, плакала з радощів, адже навіть така невеличка допомога є дуже важливою в теперішніх реаліях.

Варто додати, що згідно останніх даних, у Галицькому районі евакуйовано – 152 осіб, підтоплено 1473 житлових будинків, 1156 домогосподарств та 1253 присадибних ділянок. Окрім того, перевезено 984 осіб. Загальна площа підтоплень сільгоспугідь становить 36 га