фото ілюстративне

У Франківську на продавця, який продав алкоголь та сигарети неповнолітньому, склали протокол

Суспільство

Вчора, 7 листопада робоча група виявила факт продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітній особі в продуктовій крамниці “Югос”, що знаходиться на вулиці Бельведерська, 39.

На місце події викликали екіпаж патрульної поліції, пише Фіртка з посиланням на спільноту Тверезий Франківськ.

За даним фактом представниками “Муніципальної Варти” складено протокол за статтею 156 “Кодексу України про адміністративні правопорушення”, а також відібрано пояснення у продавця.

Нагадуємо, що відповідальність за продаж алкоголю передбачає штраф для продавця, який коливається в діапазоні від 1️7️0️0️ грн до 6️8️0️0️ грн (на розгляд адміністративної комісії).

За підсумками адміністративної комісії матеріали справи скеровуються до Державної фіскальної служби в Івано-Франківську, яка накладає штраф на суб’єкта підприємницької діяльності у розмірі фіксованої суми 6️8️0️0 гривень із правом позбавлення ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.

Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.