В яких випадках кімнатна рослина може принести нещастя в дім

Культура

Які вазони не варто тримати вдома.

До вибору зеленого вихованця багато хто підходить не надто відповідально, часто поява рослини в будинку є наслідком спонтанного вчинку. У такого підходу є ряд недоліків, що провокують появу у квітникаря неприємностей, розмір яких залежить від способу придбання квітки.

Купили у бабусі на ринку

Рослина, якій регулярно доводилося покидати звичне середовище, щоб опинитися на прилавку, відчуває стрес. Вона погано адаптується до нових умов, прагне захиститися від негативу, висмоктуючи енергію власника. Навіть при гарному догляді квітка може хворіти, а перебувати з нею в одній кімнаті стане неприємно.

Прийняли як подарунок

Згідно з народними повір’ями рослини здатні покращувати енергетику будинку. Вони прагнуть нейтралізувати негатив, але при частих сварках у родині квіти починають його накопичувати. Якщо подарувати таку рослину разом з горщиком, то і всі проблеми зникнуть разом з ним.

Приймати в дарунок квіти можна тільки від тих, хто користується абсолютною довірою. Для того, щоб захиститися від ненавмисного псування, не прийняти чужих проблем варто відразу ж відкупитися, давши щось дарувальнику натомість.

Прикмети категорично забороняють приймати презенти у вигляді кімнатних рослин у понеділок. У цей день разом з подарунком можна забрати у людини її страхи та бідність, навіть відкупитися не вийде.

Забрали кимось викинуту

В більшості випадків на вулиці опиняються вже літні рослини, які вимагають великої кількості уваги, копіткого догляду. Рішення розлучитися з зеленим другом квітникарі приймають і при неможливості позбавитися від шкідників на ньому. Принісши заражену рослину в будинок, можна заразити інші квіти. Виходити та вилікувати їх після цього складно.

Принесли із супермаркету

Рослина, яка чекала покупки повинна мати гідний догляд, щоб швидко адаптуватись до умов нового будинку. У спеціалізованих магазинах для квітів підтримується комфортний температурний режим, забезпечується своєчасний полив, профілактика захворювань та зараження шкідниками.

В супермаркетах відсутні фахівці, які здатні забезпечити рослині необхідні умови, тому радість від покупки здатна швидко змінитися занепокоєнням за здоров’я вихованця, якого потрібно рятувати від хвороби або шкідників.

Відірвали росток і не заплатили

Народна прикмета про те, що взятий без дозволу росток краще приживається і не хворіє, не має наукового підтвердження. Слідуючи якій, людина ризикує сильно зіпсувати відносини з власником рослини. У випадку з рідкісною або досить дорогою квіткою, існує ризик і отримати штраф або вимогу про відшкодування збитків.

Джерело