У Івано-Франківську 11 поліцейських-новобранців склали присягу на вірність народові України (ФОТО)

Суспільство

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулась урочиста присяга молодих поліцейських, які пройшли відбір та вирушають на шестимісячне навчання.

Одинадцять хлопців і дівчат вирішили пов’язати свою долю з правоохоронною діяльністю, пройшли суворий конкурс та стали дільничними офіцерами поліції та оперуповноваженими.

В урочистих заходах взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, його заступник Василь Кіцелюк та начальник УКЗ майора поліції Андрій Бондюк.

«Сьогодні надзвичайно важливий день у вашому житті — ви склали присягу на вірність народові України. І я щиро вітаю вас із цією важливою подією. Сумлінне виконання службових обов’язків, чесність, порядність, безумовне дотримання законності повинні стати вашими першочерговими та найважливішими життєвими принципами. І я дуже сподіваюся, що кожен з вас гідно нестиме звання поліцейського», – звернувся до новобранців Володимир Голубош.

Після присяги молодих поліцейських чекає півроку підготовки у поліцейських академіях.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.